Szpilki – umiesz je nosić?

Szpilki to najbardziej seksowne buty, jakie tylko możemy sobie wymarzyć, ale niestety nie wszystkie kobiety umieją w nich chodzić. To zwykle bardzo wielka strata, kiedy z tak błahego powodu musimy zrezygnować z wykończenia szpilkami stylizacji. Bo wyjścia są dwa – albo rezygnujemy, albo uczymy się chodzić. Jesteśmy ciekawe, czy podejmiecie takie wyzwanie, jeśli oczywiście temat Was dotyczy. W sklepie internetowym ebutik.pl znajdziecie te i zupełnie inne buty na obcasie, które mogą okazać się alternatywą dla szpilek. Wszystkie z nich opiszemy i połączymy w ciekawe stylizacje. Gotowe?

Szpilki – dlaczego warto je nosić?

Przede wszystkim ze względu na efekt, jaki daje ich założenie. Trudno się przyczepić do czegokolwiek. W szpilkach każda kobieta wygląda szalenie seksownie i modnie. Wiemy, że nie każdy model jest wygodny, ale uwierzcie mi, niekiedy warto się przemęczyć. Tym bardziej, że zwykle nie nosimy tych butów na co dzień. Raczej zostawiamy je na specjalne okazje. Te buty na wysokim obcasie pięknie prezentują się w wielu stylizacjach. Można nimi wykończyć strój casualowy, ale również elegancki. Taka swoboda i możliwość wyboru sprawia, że szpilki mają jeszcze więcej zwolenniczek. Buty na tym cienkim obcasie nie tylko dobrze wyglądają, ale też dodają nam pewności siebie. A jeśli jesteśmy pewne siebie mamy dużo większe szanse, że coś nam się powiedzie i pójdzie po naszej myśli. Warto więc kupować sobie takie ubrania i obuwie, które mogą nam pomóc w codziennym załatwianiu spraw. Na pewno trzeba będzie wymienić tutaj marynarki, które w połączeniu ze szpilkami zwykle robią fenomenalne wrażenie. Nie dajcie się dłużej prosić i koniecznie kupcie sobie stylowe szpilki w sklepie ebutik.pl.

Szpilki – gdzie zakładać te modne buty?

Trzeba to przyznać, że większość kobiet dzieli swoje buty i ubrania na te, które nosimy na co dzień oraz na te, które są na specjalną okazję. Często jednak bywa tak, że wspomniana okazja nie nadchodzi. Buty i ubrania przestają być modne, przez co niestety nie zakładamy ich nigdy. Warto więc przekalkulować, czy taki podział rzeczywiście ma sens. W sklepie internetowym ebutik.pl kupicie piękne szpilki, które będziecie mogły nosić na co dzień. Warto jednak wspomnieć, że takie buty na wysokim obcasie powinny być bardzo dobrze wyprofilowane. Tylko wtedy jest szansa, że będziecie się w nich czuły w miarę wygodnie, bo umówmy się – w pełni wygodnie nie będzie nigdy. Zwróćcie też uwagę, czy dany model nie ma zbyt wysokiego obcasa. Jedenaście centymetrów to absolutne maksimum, w którym człowiek o zdrowych zmysłach wytrzyma kilka godzin. No i wreszcie – sam materiał, z którego zostały buty na wysokim obcasie. On również nie jest bez znaczenia. Najlepsza będzie mimo wszystko naturalna skóra. Tylko dzięki niej będziecie miały szansę dobrze czuć się w butach na obcasie.

szpilki
Szpilki w ebutik.pl

Szpilki – kiedy lepiej ich nie zakładać?

Pewnie w tym miejscu rozczaruję kilka pań, ale to niestety prawda – szpilki nie zawsze są wskazane. Pierwszy przypadek to ten z tytułu. Niestety, nie powinnyśmy zakładać szpilek, jeśli nie umiemy się w nich poruszać w klasą. Warto w tej kwestii zasięgnąć porady profesjonalisty albo chociażby zapytać życzliwą nam osobę. Wtedy będziecie wiedziały, na czym stoicie. Buty na bardzo wysokim obcasie nie są też wskazane do noszenia w pracy. Spędzamy tam osiem godzin przez pięć dni w tygodniu. Mało która postawa zostanie w dobrej formie po kilku latach takich występów. W sklepie internetowym ebutik.pl znajdziecie dla siebie buty na obcasie, które na pewno zdadzą egzamin, ale nie zawsze będą one wskazane. Najlepiej z nich zrezygnować, jeśli macie uzbieranych kilka albo nawet kilkanaście nadprogramowych kilogramów. Jeśli będziecie zakładać takie buty, dysproporcja między nimi a nogami jeszcze bardziej zostanie podkreślona. Nie wpłynie to korzystnie na ogólny odbiór stylizacji. Radziłabym więc wyeliminować takie właśnie buty ze swojej garderoby albo wziąć się za siebie, jeśli oczywiście jest to możliwe. A jeśli nie jest, znajdziemy alternatywę.

Modne szpilki – czy jest wobec tego dla nich jakaś alternatywa?

Oczywiście, a nawet bardzo modna. Nadal możemy oczywiście nosić buty na grubym obcasie, które są szalenie modne. To samo chciałoby się powiedzieć o butach na tak zwanej kaczuszce, a więc cienkim obcasie, ale dużo niższym od klasycznej szpilki. Naszym zdaniem warto w ogóle zdecydować z obcasów, jeśli jeszcze nie nauczyłyśmy się w nich poruszać z gracją. W sklepie internetowym ebutik.pl znajdziecie wiele inspiracji, dzięki którym Wasze stroje będą niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

W sklepie internetowym ebutik.pl znajdziecie wiele modeli tanich szpilek

Właśnie dzięki tym cenom będziecie mogły sprawić sobie nawet kilka modeli. Naszym zdaniem to szalenie ważne, kiedy chcemy dobrać idealne buty do swojej stylizacji. Nie da się niestety kupić jednych, które będą pasowały do wszystkiego. Pewnie się już o tym przekonałyście. Na pewno jednak znajdziecie takie, które będą Waszymi ulubionymi.

Sprawdź: stylowe botki.

Zobacz: modne sukienki koktajlowe w ofercie hurtowej.

Tagged , , , ,